В окупованому Севастополі облаштували "пам'ятний сквер" зі сміття. ФОТО
Сквер на честь перемоги у Другій світовій війні облаштовано за допомогою викинутих на смітник старих диванів, підставок для квітів, дитячих іграшок і пластикових пляшок. Його кілька разів намагалися знищити двірники.
Сквер споруджено в Гагарінському районі окупованого Севастополя, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".
Ініціатор створення скверу - місцевий активіст, своє творіння він присвятив 75-річчю перемоги у Другій світовій війні. З території сусіднього смітника чоловік приніс на прибудинковий газон викинуті побутові предмети - пластикові пляшки, сидіння від диванів, підставки для квітів, дитячі іграшки та інше. Відходи прикрасили військовою атрибутикою і предметами обмундирування. Ветерану допомагали кілька місцевих жителів. У центрі скверу організатор встановив плакат із написом "Герої Сталінграда. Я пам'ятаю. Я пишаюся".
Думки місцевих жителів із приводу скверу різко розділилися. Одні виступають проти створення скверу зі сміття, у інших - в основному молодого покоління - такий сквер викликає інтерес.
Кілька разів двірники очищали саморобний сквер від сміття, але активіст відновлював його знову. Окупаційна влада ситуацію не коментує.


