10223 відвідувача онлайн
6 839 17

Найманці РФ збили з ПТУР камеру ОБСЄ в Широкиному. ФОТО

Про це повідомляє ТСН, інформує Цензор.НЕТ.

Приліт ворожої ракети на підконтрольну територію стався сьогодні, 22 червня, близько 8:15. Як зазначається, проросійські терористи намагалися влучити у вишку, на якій встановлена ​​спостережна апаратура міжнародної місії, ще напередодні, але промахнулися. Снаряд впав поряд з фельдшерсько-акушерським пунктом.

Найманці РФ збили з ПТУР камеру ОБСЄ в Широкиному 01
Найманці РФ збили з ПТУР камеру ОБСЄ в Широкиному 02

Топ коментарі
+12
Шахтьори дарма хвилювались. ОБСЄ нічого не бачить і не чує.
показати весь коментар
22.06.2020 10:00 Відповісти
+9
Всё равно пресс служба ОБСЕ скажет, что очень сложно установить кто повредил камеру наблюдения из противоборствующих сторон. Может это ДРГ ВСУ зашла на территорию "великого" Лугандона и произвела обстрел
показати весь коментар
22.06.2020 10:21 Відповісти
+6
3.14***асы !
показати весь коментар
22.06.2020 09:55 Відповісти

Завантаження...