Найманці РФ збили з ПТУР камеру ОБСЄ в Широкиному. ФОТО
Про це повідомляє ТСН, інформує Цензор.НЕТ.
Приліт ворожої ракети на підконтрольну територію стався сьогодні, 22 червня, близько 8:15. Як зазначається, проросійські терористи намагалися влучити у вишку, на якій встановлена спостережна апаратура міжнародної місії, ще напередодні, але промахнулися. Снаряд впав поряд з фельдшерсько-акушерським пунктом.
Топ коментарі
+12 5 копійок
показати весь коментар
22.06.2020 10:00 Відповісти Посилання +9 Zemer
показати весь коментар
22.06.2020 10:21 Відповісти Посилання +6 Hulio
показати весь коментар
22.06.2020 09:55 Відповісти Посилання 
