Столичні співробітники рибоохорони займалися браконьєрством на Чернігівщині. ФОТО
Про це повідомляє сектор комунікації поліції Чернігівської області, інформує Цензор.НЕТ.
"Для вивезення своєї браконьєрської здобичі з місць полювання до Чернігова спільники використовували службову автівку марки "УАЗ". При огляді місця події слідчо-оперативна група чернігівської поліції виявила та вилучила з салону автомобіля тушу свіжозабитої тварини, зовні схожої на бобра, та десять поліетиленових пакетів із м’ясом, ймовірно, лосиним. ..Також у посадовця рибоохорони та його спільника вилучено понад 80 голів риби, теж добутої у браконьєрський спосіб", - сказано в повідомленні.
Поліцейські відкрили провадження за ст. 248 (незаконне полювання). Максимальне покарання за нею - до п'яти років позбавлення волі.
Топ коментарі
+23 Старый зольдат
показати весь коментар
14.11.2020 14:56 Відповісти Посилання +14 Король Літр
показати весь коментар
14.11.2020 14:50 Відповісти Посилання +10 Элла Георгиевна Немзер
показати весь коментар
14.11.2020 14:41 Відповісти Посилання 
