10703 відвідувача онлайн
16 096 46

Столичні співробітники рибоохорони займалися браконьєрством на Чернігівщині. ФОТО

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Чернігівської області, інформує Цензор.НЕТ.

"Для вивезення своєї браконьєрської здобичі з місць полювання до Чернігова спільники використовували службову автівку марки "УАЗ". При огляді місця події слідчо-оперативна група чернігівської поліції виявила та вилучила з салону автомобіля тушу свіжозабитої тварини, зовні схожої на бобра, та десять поліетиленових пакетів із м’ясом, ймовірно, лосиним. ..Також у посадовця рибоохорони та його спільника вилучено понад 80 голів риби, теж добутої у браконьєрський спосіб", - сказано в повідомленні.

Поліцейські відкрили провадження за ст. 248 (незаконне полювання). Максимальне покарання за нею - до п'яти років позбавлення волі.

Столичні співробітники рибоохорони займалися браконьєрством на Чернігівщині 01
Столичні співробітники рибоохорони займалися браконьєрством на Чернігівщині 02

Топ коментарі
+23
Лет 50 занимаюсь рыбалкой. Как отдыхом. С палаточкой, костром, ухой, шашлычками и т.д. И все 50 лет и я и всё рыбаки из моего окружения знают, что главный и самый злостный браконьер это инспектор рыбнадзора. Что тут нового нам открыли?
показати весь коментар
14.11.2020 14:56 Відповісти
+14
Вообще-то в рыбохрану ради этого и идут работать)))
показати весь коментар
14.11.2020 14:50 Відповісти
+10
Падлы.
показати весь коментар
14.11.2020 14:41 Відповісти

Завантаження...