Українці подякували Швеції за можливість зіграти в плей-офф Євро-2020. ФОТО
Навпроти посольства цієї країни розмістили великий банер із написом "Дякуємо, Швеціє, за 1/8".
Про це повідомив у фейсбуці блогер Олександр Барабошко, інформує Цензор.НЕТ.
"Посольство Швеції в Києві розташоване на вулиці Івана Франка. Кількаметровий стяг українці розмістили так, щоб його було видно з вікон дипломатичної установи. Він складається з двох частин - українського та шведського прапорів, обох синьо-жовтих", - написав він.


https://twitter.com/hot_ChilePepper Chile Pepper
https://twitter.com/hot_ChilePepper @hot_ChilePepper
УЄФА може заборонити матч Швеція - Україна, бо весь стадіон буде синьо-жовтим.
Кремль назвав це «русофобією»!