9024 відвідувача онлайн
20 050 76

Українці подякували Швеції за можливість зіграти в плей-офф Євро-2020. ФОТО

Навпроти посольства цієї країни розмістили великий банер із написом "Дякуємо, Швеціє, за 1/8".

Про це повідомив у фейсбуці блогер Олександр Барабошко, інформує Цензор.НЕТ.

"Посольство Швеції в Києві розташоване на вулиці Івана Франка. Кількаметровий стяг українці розмістили так, щоб його було видно з вікон дипломатичної установи. Він складається з двох частин - українського та шведського прапорів, обох синьо-жовтих", - написав він.

Українці подякували Швеції за можливість зіграти в плей-офф Євро-2020 01
Українці подякували Швеції за можливість зіграти в плей-офф Євро-2020 02

Топ коментарі
+35
https://twitter.com/hot_ChilePepper
https://twitter.com/hot_ChilePepper Chile Pepper
https://twitter.com/hot_ChilePepper @hot_ChilePepper

УЄФА може заборонити матч Швеція - Україна, бо весь стадіон буде синьо-жовтим.

Кремль назвав це «русофобією»!
показати весь коментар
24.06.2021 16:12 Відповісти
+35
Украинцы поблагодарили Швецию за возможность сыграть в плей-офф Евро-2020 - Цензор.НЕТ 1075
показати весь коментар
24.06.2021 16:12 Відповісти
+34

Украинцы поблагодарили Швецию за возможность сыграть в плей-офф Евро-2020 - Цензор.НЕТ 9705
показати весь коментар
24.06.2021 16:10 Відповісти

Завантаження...