9610 відвідувачів онлайн

Окупанти відкопали в Криму колекцію прикрас III століття. ФОТО

Археологи окупаційного "Кримського федерального університету" виявили сережки, браслети і нагрудні прикраси III століття н.е.

Про це повідомляє сайт університету, інформує Цензор.НЕТ.

"Ювелірні предмети могли належати тільки високопоставленим особам. Вони знайдені в похованні предків середньовічних аланів, які жили на території Криму в III столітті нашої ери", - сказано в повідомленні.

"Більшість знайдених зразків добре збереглися і представляють цінність для музейної колекції. Сережки цілком золоті, у срібних браслетів фольгою покривалися окремі деталі", - прокоментував професор окупаційного університету Ігор Храпунов.

Також археологи знайшли нові екземпляри мечів аланських воїнів, які відносяться до IV століття.

Окупанти зазначають, що поки дослідили 1/7 частину могильника і збираються продовжити розкопки.

Окупанти відкопали в Криму колекцію прикрас III століття 01
Окупанти відкопали в Криму колекцію прикрас III століття 02
Окупанти відкопали в Криму колекцію прикрас III століття 03
Окупанти відкопали в Криму колекцію прикрас III століття 04

Топ коментарі
+26
мародеры
показати весь коментар
15.09.2021 17:09 Відповісти
+22
показати весь коментар
15.09.2021 17:17 Відповісти
+21
А я думав - там рублі "рассєйські" знайшли (датовані ІІІ століттям)... "С сакральными рассейскими символами"!
показати весь коментар
15.09.2021 17:13 Відповісти

Завантаження...