10782 відвідувача онлайн
10 490 32

Київський активіст Виговський знайшов у своєму автомобілі засіб стеження. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку чоловіка.

"Щойно зняв з дна машини ось таку штуку на магніті. Подібне на трекер, але розбирати поки не наважуюсь", - написав Виговський.

У коментарях він пояснює, як виявив прилад: коли почав їхати, почув стукіт, після чого заглянув під авто.

У коментарях йому радять звернутися в поліцію, проте предмет поки не віддавати.

Київський активіст Виговський знайшов у своєму автомобілі засіб стеження 01

Згідно з даними ЧЕСНО, Микола Виговський - ексменеджер "реанімаційного пакету реформ", колишній координатор громадянського руху "Чесно", член партії "Голос".

Топ коментарі
+12
перемагнить её на лайбу любого клоуна из офиса...
показати весь коментар
12.10.2021 17:28 Відповісти
+12
Ага. Тот еще "активист".

Вся его активность ограничивается вбрасыванием говна на Кличка под заказ ОПЗЕ.
показати весь коментар
12.10.2021 17:30 Відповісти
+4
Это не средство слежения. Это - зажигалка.
показати весь коментар
12.10.2021 17:28 Відповісти

Завантаження...