Київський активіст Виговський знайшов у своєму автомобілі засіб стеження. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку чоловіка.
"Щойно зняв з дна машини ось таку штуку на магніті. Подібне на трекер, але розбирати поки не наважуюсь", - написав Виговський.
У коментарях він пояснює, як виявив прилад: коли почав їхати, почув стукіт, після чого заглянув під авто.
У коментарях йому радять звернутися в поліцію, проте предмет поки не віддавати.
Згідно з даними ЧЕСНО, Микола Виговський - ексменеджер "реанімаційного пакету реформ", колишній координатор громадянського руху "Чесно", член партії "Голос".

Вся его активность ограничивается вбрасыванием говна на Кличка под заказ ОПЗЕ.