Боксер Ломаченко вступив до тероборони. ФОТО
Український боксер Василь Ломаченко вступив до лав територіальної оборони м. Білгород-Дністровський.
Про це повідомив мер міста Віталій Граждан, інформує Цензор.НЕТ.
"Білгород-Дністровський батальйон територіальної оборони сформований і озброєний. Наші бійці охоронятимуть порядок у рідному місті та не допустять диверсантів і мародерів. Разом з нами у теробороні Василь Ломаченко! Акерманці, будьте спокійні, у нашому місті все буде добре!", - написав мер у Facebook.
Топ коментарі
+64 SANDY
показати весь коментар
27.02.2022 19:27 Відповісти Посилання +52 Алла Новосад #194524
показати весь коментар
27.02.2022 19:30 Відповісти Посилання +45 Михаил Дужик
показати весь коментар
27.02.2022 19:29 Відповісти Посилання 