8229 відвідувачів онлайн

Рашисти маскують обстріляні ними будівлі Запорізької АЕС, - Енергоатом. ФОТО

Російські окупанти прикрили обстріляні ними ж будівлі Запорізької АЕС.

Про це у Telegram повідомляє "Енергоатом", інформує Цензор.НЕТ.

"Результати обстрілу рашистами будівлі навчально-тренувального центру атомної станції сором'язливо прикрили. Вздовж всього периметра АЕС вириті окопи, розміщені мішки з піском, бетонні блоки та інші інженерні загородження", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що співробітникам Запорізької АЕС заборонено приходити на роботу з телефонами.

Рашисти маскують обстріляні ними будівлі Запорізької АЕС, - Енергоатом 01

Топ коментарі
+14
Перший український підрозділ підійшов до мокшанського кордону в рамках контрнаступу на північний схід від Харкова.
Слід очікувати, що московія також втратить північ від міста в найближчі дні.
показати весь коментар
16.05.2022 00:53 Відповісти
+11
добраніч,чудових снів...
показати весь коментар
16.05.2022 00:48 Відповісти
+6
Кульки повітряні ще там надуйте і пітухів з лайна наліпіть для прикриття, імбецили довбані.
показати весь коментар
16.05.2022 00:27 Відповісти

Завантаження...