Рашисти маскують обстріляні ними будівлі Запорізької АЕС, - Енергоатом. ФОТО
Російські окупанти прикрили обстріляні ними ж будівлі Запорізької АЕС.
Про це у Telegram повідомляє "Енергоатом", інформує Цензор.НЕТ.
"Результати обстрілу рашистами будівлі навчально-тренувального центру атомної станції сором'язливо прикрили. Вздовж всього периметра АЕС вириті окопи, розміщені мішки з піском, бетонні блоки та інші інженерні загородження", - йдеться в повідомленні.
Також зазначається, що співробітникам Запорізької АЕС заборонено приходити на роботу з телефонами.

Слід очікувати, що московія також втратить північ від міста в найближчі дні.