11931 відвідувач онлайн

ЗСУ знищили РЕБ "Москва-1" вартістю $57 млн. ФОТО

Про це Цензор.НЕТ стало відомо від військових.

На озброєнні військ РФ є лише 9 комплексів РЕБ "Москва-1". Місяць тому одну з таких станцій виявили підрозділи Сил Спеціальних Операцій разом із Рухом Опору. 

Інформацію про те, що українці знають, де знаходиться РЕБ "Москва-1", тримали в секреті. Цілий місяць ці дані старанно маскували під виявлення комплексу РЕБ "Леєр", бо полювання за "Москвою" тривало.

За цей місяць розташування станції підтвердили тричі. Вона дійсно була там, де її виявив екіпаж.

Українські військові розробляли план знищення "Москви-1" та підтягували до Василівки необхідні засоби.

У четвер, 8 вересня о 13:30 ворожу РЕБ було знищено прямим влучанням.

ЗСУ знищили РЕБ Москва-1 вартістю $57 млн 01

ЗСУ знищили РЕБ Москва-1 вартістю $57 млн 02

ЗСУ знищили РЕБ Москва-1 вартістю $57 млн 03

ЗСУ знищили РЕБ Москва-1 вартістю $57 млн 04
ЗСУ знищили РЕБ Москва-1 вартістю $57 млн 05

Топ коментарі
+125
Не уявляю, як коцапія хотіла воювати із штатами..
Якби нашим їхню зброю, хоча би літаки, то вже б давно крембль палав.
показати весь коментар
09.09.2022 10:16 Відповісти
+83
Что-то никакому говну с названием " Москва" не везёт против Украины
показати весь коментар
09.09.2022 10:18 Відповісти
+70
гарна робота...молодці хлопці...
показати весь коментар
09.09.2022 10:16 Відповісти

Завантаження...