10819 відвідувачів онлайн

Окупанти не полишають спроби відновити переправи біля Каховської ГЕС. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Схеми".

На свіжих знімках за 18 вересня під пошкодженою частиною моста можна побачити насип (встановити, що це за суміш - поки не вдалось) та затоплені раніше вагони.

На супутниковому фото за 16 вересня можна побачити місце, де були затоплені вагони. Саме там згодом з’явився насип. Також Planet Labs зафіксував поруч невеликі переправи, на інший бік Каховської ГЕС. На знімках за 2 вересня, їх ще не було.

Окупанти не полишають спроби відновити переправи біля Каховської ГЕС 01

Окупанти не полишають спроби відновити переправи біля Каховської ГЕС 02
Окупанти не полишають спроби відновити переправи біля Каховської ГЕС 03

Топ коментарі
+15
Хаймарси облизуються чи ще ні?
показати весь коментар
19.09.2022 15:42 Відповісти
+9
і пів Херсону. Дурень?
показати весь коментар
19.09.2022 15:53 Відповісти
+4
"Бавовнятко" у передчутті свята.
показати весь коментар
19.09.2022 15:43 Відповісти

Завантаження...