Окупанти завезли понад 100 одиниць техніки у район Каховської ГЕС, - Хлань

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань у фейсбуці.
"Херсонщина. Місцеві повідомляють, що орки навезли понад 100 одиниць техніки до Каховської ГЕС. Збираються щебенем засипати шлюз. Інженерне рішення так собі, але хай звозять – HIMARS напоготові", - пише Хлань.
Ничего у них не получится. Чрезвычайники к этому были готовы, вода в городе появится до конца сегодняшнего дня, с подтоплениями тоже уже борются, а наступление ВСУ такие теракты уж точно не остановят.
Главное, нет погибших - с остальным украинцы научились справляться.
https://t.me/Sharpreview/16972