5760 відвідувачів онлайн
9 085 21

Мешканець Кривого Рогу поштою слав до Києва перероблені пістолети. ФОТО

Про це повідомили у Київській міській прокуратурі, інформує Цензор.НЕТ.

"Правоохоронцями задокументовано 3 епізоди збуту переробленої вогнепальної зброї, які зловмисник надсилав до Києва, через поштові відділення, а грошові кошти за зброю отримував на власну банківську карту", - йдеться у повідомленні.

Чоловіка затримали "на гарячому" під час чергового збуту зброї.

Під час обшуків у нього вилучили зброю, велику кількість патронів, комплектуючі та обладнання для переробки зброї, комп’ютерну техніку, мобільний телефон та банківські картки.

Мешканця Кривого Рогу звинуватили у незаконному виготовленні зброї. Йому загрожує від 3 до 7 років за ґратами.

Мешканець Кривого Рогу поштою слав до Києва перероблені пістолети 01

Топ коментарі
+8
Опять про тоже в сотый раз. Пока не примем закон об оружии и короткостволе и с правом ношения, подобное будет только наростать. Право на личную безопасность--- право конституционное! Не спать хуторяне! Не спать!
показати весь коментар
30.09.2022 15:18 Відповісти
+7
ця держава не в змозі захистити своїх громадян і ще не дозволяє самому захищатися.
показати весь коментар
30.09.2022 15:20 Відповісти
+7
Отож.
Про шо я й кажу, поки гандони розказують про то шо закон про зброю "неначасі" і "нам нужна разработать культуру владєнія агнєстрєлом", бандоси вже озброїлися давно. Виключно чесні нормальні люди не мають можливості себе захищати.
показати весь коментар
30.09.2022 15:22 Відповісти

Завантаження...