З російського полону сьогодні повернули 50 українських воїнів. ФОТО
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, повідомляє Цензор. НЕТ
"Сьогодні вдалося повернути з російського полону 50 українських воїнів. Це 20 нацгвардійців, 12 хлопців з ВМС, 10 бійців ЗСУ, 6 - ДПСУ, 2 з ТРо. Серед них двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів", - написав Єрмак.
Зі слів голови ОП, серед них двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів.
"Важливо, що нам вдалося повернути 19 оборонців Маріуполя, 12 з яких були евакуйовані з "Азовсталі", а також 15 полонених з ЧАЕС та 7 з острова Зміїний", - додав він.



Зате в нас в полоні кацапи жеруть краще ніж удома, мордаті, відпочивші, ніби Єрмак їх особисто з ложечки нагодовує.
Повідомлення сьогодні з https://korrespondent.net/ukraine/politics/4449636-vtorzhenye-rossyy-v-ukraynu-onlain Корресондента : в "10:51 Представители Украины и России в ОАЭ 17 ноября в рамках переговоров по обмену военнопленными обсудили и разблокирование экспорта российского аммиака через аммиакопровод на Одессу, сообщает Reuters. По данным агентства, ОАЭ выступили в роли посредника, ООН в переговорах не участвовала."