11459 відвідувачів онлайн

З російського полону сьогодні повернули 50 українських воїнів. ФОТО

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, повідомляє Цензор. НЕТ

"Сьогодні вдалося повернути з російського полону 50 українських воїнів. Це 20 нацгвардійців, 12 хлопців з ВМС, 10 бійців ЗСУ, 6 - ДПСУ, 2 з ТРо. Серед них двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів", - написав Єрмак. 

Зі слів голови ОП, серед них двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів.

"Важливо, що нам вдалося повернути 19 оборонців Маріуполя, 12 з яких були евакуйовані з "Азовсталі", а також 15 полонених з ЧАЕС та 7 з острова Зміїний", - додав він.

З російського полону сьогодні повернули 50 українських воїнів 01
З російського полону сьогодні повернули 50 українських воїнів 02З російського полону сьогодні повернули 50 українських воїнів 03

Топ коментарі
+15
Вітаємо справжніх воїнів та героїв на рідній землі...
показати весь коментар
24.11.2022 16:22 Відповісти
+11
Всі худющі і очі як в загнаих звірів.
Зате в нас в полоні кацапи жеруть краще ніж удома, мордаті, відпочивші, ніби Єрмак їх особисто з ложечки нагодовує.
показати весь коментар
24.11.2022 16:30 Відповісти
+6
Все було би непогано, навіть прекрасно, коли ми повертаємо додому наших громадян, але... ?

Повідомлення сьогодні з https://korrespondent.net/ukraine/politics/4449636-vtorzhenye-rossyy-v-ukraynu-onlain Корресондента : в "10:51 Представители Украины и России в ОАЭ 17 ноября в рамках переговоров по обмену военнопленными обсудили и разблокирование экспорта российского аммиака через аммиакопровод на Одессу, сообщает Reuters. По данным агентства, ОАЭ выступили в роли посредника, ООН в переговорах не участвовала."
показати весь коментар
24.11.2022 16:15 Відповісти

Завантаження...