Наслідки влучання ракет у гімназію під Запоріжжям. ФОТОрепортаж
Окупанти поцілили ракетами у гімназію Степненської громади Запорізької області.
Про це повідомив у телеграм-каналі глава Запорізької ОВА Олександр Старух, інформує Цензор.НЕТ.
"Після Другої світової знищене відбудовували полонені нацисти, після цієї війни відбудують рашисти", - додає він.




