9340 відвідувачів онлайн

Наслідки влучання ракет у гімназію під Запоріжжям. ФОТОрепортаж

Окупанти поцілили ракетами у гімназію Степненської громади Запорізької області.

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Запорізької ОВА Олександр Старух, інформує Цензор.НЕТ.

"Після Другої світової знищене відбудовували полонені нацисти, після цієї війни відбудують рашисти", - додає він.

Наслідки влучання ракет у гімназію під Запоріжжям 01
Наслідки влучання ракет у гімназію під Запоріжжям 02
Наслідки влучання ракет у гімназію під Запоріжжям 03
Наслідки влучання ракет у гімназію під Запоріжжям 04
Наслідки влучання ракет у гімназію під Запоріжжям 05

Завантаження...