Росіяни обстріляли херсонську дитячу лікарню, постраждалих немає. ФОТО
Про це повідомив заступник глави ОП Кирило Тимошенко, пердає Цензор.НЕТ.
"Росіяни продовжують тероризувати херсонські лікарні. Цього разу обстріл дитячої. Внаслідок якого вибито близько 30 вікон в неонатальному (6-ти поверховому) корпусі. Корпус пустий", - йдеться в повідомленні.
За словами Тимошенка, інформація про постраждалих відсутня.
