Голова ОБСЄ Османі прибув до Києва. ФОТОрепортаж
Про це він повідомив у Twitter, передає Цензор.НЕТ.
"Після дев'ятигодинної поїздки потягом ми прибули до Києва. З нетерпінням чекаю на продуктивні зустрічі з українськими лідерами для обговорення шляхів зміцнення безпеки та стабільності в регіоні та допомоги людям на місцях", - зазначив Османі.



