8854 відвідувача онлайн
9 616 24

Українка на ретро-автомобілі відкриє перегони в Монте-Карло. ФОТОрепортаж

Першим автомобілем на цьогорічних змаганнях у Монте-Карло буде "Пежо" 1932 року випуску з гаража родини Потоцьких з українсько-польським екіпажем за кермом. Дорогою назад він прихопить гуманітарку.

Учасники раллі перетнули українсько-польський кордон в пункті "Смільниця", повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Державну прикордонну службу.

"Екіпаж у складі Світлани Кравс та Міхала Кумєги здолає на ретро-автомобілі "Пежо" 201 С (1932 року випуску, з гаражу родини Потоцьких) понад дві тисячі кілометрів і відкриватиме цьогорічні змагання на головному подіумі у Монте-Карло", - йдеться у повідомленні.

Прикордонники зазначили, що дорогою екіпаж збирається відвідати місто-побратим Львова - Канни.

"Одна з цілей візиту - привезти на фронт гуманітарну допомогу з Європи", - додали вони.

Автомобільний клуб Монако проводить Rallye Monte-Carlo з 1911 року.

Українка на ретро-автомобілі відкриє перегони в Монте-Карло 01
Українка на ретро-автомобілі відкриє перегони в Монте-Карло 02
Українка на ретро-автомобілі відкриє перегони в Монте-Карло 03
Українка на ретро-автомобілі відкриє перегони в Монте-Карло 04
Українка на ретро-автомобілі відкриє перегони в Монте-Карло 05

Топ коментарі
+11
Як добре, що українці є такими різеонаціональними. 😊 Пріщвища українців - австрійське і польське. А прапор - український. Я справлі гордий за свю країну. І лише іванъ-дуракъ може вважати мою країну фашистською. Хоча заради правди слід нагадати, що одним з командувачів УГА (Української Галицької Армії) до того ж найуспішнішим був генерал - четар Антін Кравс, австрієць за походженням, командир армійської групи, згодом командуючий ІІІ корпусом УГА.
показати весь коментар
22.01.2023 15:26 Відповісти
+7
Прекрасный способ выехать легально за границу. Имею ретро Жигули. Хочу присоединиться.
показати весь коментар
22.01.2023 15:29 Відповісти
+5
зимова, 1932. року випуску...
показати весь коментар
22.01.2023 16:38 Відповісти

Завантаження...