9342 відвідувача онлайн

Білоруські військові почали розконсервовувати техніку з тривалого зберігання. ФОТОрепортаж

У Білорусі військові однієї з механізованих бригад ЗС почали знімати військову техніку з тривалого зберігання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Telegram-канал міноборони Білорусі.

"У рамках проведення спільних заходів бойового злагодження регіонального угруповання військ (сил) Білорусі та Росії підрозділи 11-ї окремої механізованої бригади розпочали зняття техніки з тривалого зберігання", - йдеться у повідомленні.

Білоруські військові почали розконсервовувати техніку з тривалого зберігання 01
Білоруські військові почали розконсервовувати техніку з тривалого зберігання 02
Білоруські військові почали розконсервовувати техніку з тривалого зберігання 03
Білоруські військові почали розконсервовувати техніку з тривалого зберігання 04
Білоруські військові почали розконсервовувати техніку з тривалого зберігання 05

Топ коментарі
+22
думают, что прапора вернут аккумуляторы и карбюраторы?
показати весь коментар
24.01.2023 14:34 Відповісти
+8
Кацапан не допомогла їх техніка 2000-х років, не допоможе і техніка 70-80-х
показати весь коментар
24.01.2023 14:46 Відповісти
+6
Просто кацапи втратили в Україні близько 5 тисяч вантажівок.
Їм же треба якось логістику забезпечувати.
Це гарний знак: ймовірно, власні запаси кацапів, або вичерпалися, або в такому стані, що іх дешевше утилізувати, ніж розконсервувати!
показати весь коментар
24.01.2023 15:06 Відповісти

Завантаження...