Бійці 14-ї ОМБр відновили трофейний російський "Тигр". ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку бригади у фейсбуці.
Зазначається, що для ремонту та відновлення "Тигра", над яким колишні власники-вороги неабияк познущалися, знадобилися чималі зусилля.
Нині броньований автомобіль на повному ходу, вбраний в український піксель, успішно виконує завдання за призначенням.





Молимось за Вас , дорогі наші захисники ‼️