10617 відвідувачів онлайн

Бійці 14-ї ОМБр відновили трофейний російський "Тигр". ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку бригади у фейсбуці.

Бійці 14-ї ОМБр відновили трофейний російський Тигр 01

Зазначається, що для ремонту та відновлення "Тигра", над яким колишні власники-вороги неабияк познущалися, знадобилися чималі зусилля. 

Бійці 14-ї ОМБр відновили трофейний російський Тигр 02
Бійці 14-ї ОМБр відновили трофейний російський Тигр 03
Бійці 14-ї ОМБр відновили трофейний російський Тигр 04

Нині броньований автомобіль на повному ходу, вбраний в український піксель, успішно виконує завдання за призначенням.

Бійці 14-ї ОМБр відновили трофейний російський Тигр 05

Топ коментарі
+19
показати весь коментар
13.03.2023 00:18 Відповісти
+17
Молодці наші воіни і завзяті 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
Молимось за Вас , дорогі наші захисники ‼️
показати весь коментар
12.03.2023 23:52 Відповісти
+13
Людина каже зовсім про інше: кацапи виють, що їм дають "****** технику" Коли та сама техніка потрапляє в руки українців, то вона чомусь "плохою" буть перестає! Бо будь-яка машина потребує догляду А у кацапів немає ні бажання, ні розуму слідкувать за нею та підтримувать у боєздатному стані Той, хто служив у Радянській армії знає: автомобіль в руках українця - завжди на ходу і доглянутий А кацап їздить на ньому - поки він "гайками срать" не починає та не поламається
показати весь коментар
13.03.2023 03:29 Відповісти

Завантаження...