9268 відвідувачів онлайн

Російська бомба впала у Донецьку і не розірвалася. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

На житлові будинки в окупованому Донецьку на вулиці Грекова впала і не розірвалася російська авіабомба ФАБ-250.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомив журналіст Денис Казанський.

Він зазначив: "Бомба не вибухнула і стала черговим доказом того, що ударів по Донецьку завдає російська армія. У ЗСУ таких боєприпасів немає".

За словами журналіста, раніше такий випадок стався у Петрівському районі.

Російські пабліки зазначають, що за 500 метрів від авіабомби ФАБ-500 M62, що не розірвалася, було знайдено блок управління і корекції. 

Це спроба в кустарних умовах зробити російський аналог JDAM kit - коригованой бомби. В результаті - бомба впала на окупований росіянами Донецьк. 

Російська бомба впала у Донецьку і не розірвалася 01
Російська бомба впала у Донецьку і не розірвалася 02

Топ коментарі
+42
Пффф і що? Зараз Маргарита ********* або ********* скаже що це українська бомба, донецьке бидло погодиться в почне кричати "біндеравци АпЯть ******* 8 лет мірних жителей в трусіках с глазамі ісуса"
показати весь коментар
13.03.2023 00:30 Відповісти
+37
цапи ******** бомбас...
показати весь коментар
13.03.2023 00:28 Відповісти
+23
Ага... уже "8 лєт ******** Бамбасс"...
показати весь коментар
13.03.2023 00:32 Відповісти

Завантаження...