Прем’єр-міністр Японії Кісіда відвідав Бучу. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Глава японського уряду поклав квіти біля церкви у Бучі і вшанував пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
"Світ був вражений, побачивши, що рік тому в Бучі були вбиті невинні мирні жителі. Я справді відчуваю сильний гнів через цю жорстокість, відвідавши це місце", – сказав Кісіда.
Від імені громадян Японії він висловив співчуття всім загиблим і пораненим. "Японія й надалі докладатиме всіх зусиль для відновлення миру", - запевнив прем'єр-міністр.
Топ коментарі
+43 Артем Легенький
показати весь коментар
21.03.2023 17:40 Відповісти Посилання +29 Aleksey NotBad
показати весь коментар
21.03.2023 17:51 Відповісти Посилання +27 Ole Lahti
показати весь коментар
21.03.2023 17:51 Відповісти Посилання 


