5119 відвідувачів онлайн

Медикам 82-ї десантно-штурмової бригади на передову потрібен тягач для перевезення стабілізаційного пункту на колесах. Відкрито збір коштів, - волонтер Бондар. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Про це у фейсбуці повідомив волонтер-парамедик Юрій Бондар (Шаман), інформує Цензор.НЕТ.

"Цього разу шановне товариство я буду просити допомоги, яка трохи здивує вас. Отже відкриваємо збір на тягач MAN. Саме так і це не опечатка, нажаль, а крайня необхідність. Інколи у медиків бувають і досить нестандартні прохання та потреби. Внесу трохи ясності, щоб кожен міг зрозуміти, для чого тягач медикам і його призначення. Отож для забезпечення належної медичної допомоги ми потребуємо АП-шку, автоперевязочну на колісному шасі. Придбати готовий варіант ми не спроможні тому, що вартість готового рішення починається від 300.000 тисяч євро", - зазначає волонтер.

За його словами, їм запропонували надзвичайно хороший і готовий варіант АП, але на базі причепа. Саме тому нам потрібен тягач, який буде перевозити цей стабілізаційний пункт на колесах. Ціна питання хорошого тягача, щоб реально працював, а не завдавав клопотів 25.000 тис доларів США . Ціль - 25000$.

Медикам 82-ї десантно-штурмової бригади на передову потрібен тягач для перевезення стабілізаційного пункту на колесах. Відкрито збір коштів, - волонтер Бондар 01
Медикам 82-ї десантно-штурмової бригади на передову потрібен тягач для перевезення стабілізаційного пункту на колесах. Відкрито збір коштів, - волонтер Бондар 02
Медикам 82-ї десантно-штурмової бригади на передову потрібен тягач для перевезення стабілізаційного пункту на колесах. Відкрито збір коштів, - волонтер Бондар 03
Медикам 82-ї десантно-штурмової бригади на передову потрібен тягач для перевезення стабілізаційного пункту на колесах. Відкрито збір коштів, - волонтер Бондар 04

"Багато ? Дуже , надзвичайно! Але подумайте скільки життів такий стабілізаційний пункт може врятувати. І це куди краще, ніж шукати 300.000 тис за готове рішення на колісній базі. Прошу всіх друзів, журналістів, блогерів, хто веде сторінки, сторіс, газети, журнали, програми та будь-який інший інформаційний ресурс - допоможіть нам поширити та організувати збір. Всіх друзів, товаришів, великий бізнес та дрібний, хто має можливість фінансово допомогти - долучайтесь", - закликає Бондар.

Він також акцентує увагу, що цей проєкт виправдає себе на всі 1000%, а це врятовані життя та здоров’я бійців.

Він також публікує фото, на яких зображено мпровізований стабілізаційний пункт, організований в старому гаражі, поблизу лінії зіткнення, через який пройшов не один десяток тих, хто потребував невідкладної допомоги.

Медикам 82-ї десантно-штурмової бригади на передову потрібен тягач для перевезення стабілізаційного пункту на колесах. Відкрито збір коштів, - волонтер Бондар 05
Медикам 82-ї десантно-штурмової бригади на передову потрібен тягач для перевезення стабілізаційного пункту на колесах. Відкрито збір коштів, - волонтер Бондар 06
Медикам 82-ї десантно-штурмової бригади на передову потрібен тягач для перевезення стабілізаційного пункту на колесах. Відкрито збір коштів, - волонтер Бондар 07

Окрім того, Бондар публікує відео, як медики працюють в імпровізованому стабілізаційному пункті.

!Так не повинно бути ! Ми боремось не тільки за життя , а також за повагу до тих, хто стоїть на захисті", - резюмує він та додає реквізити, за якими всі охочі можуть переказати кошти:

https://send.monobank.ua/jar/7zkUyurpyZ

- Pay Pal

[email protected]

- Ощадбанк

5167 4989 8079 9138

Бондар Юрій

IBAN UA183257960000026204504953385

- Приват Банк

4149 4998 0484 0971

- Mono

5375 4112 0424 9986

Топ коментарі
+19
Зате МО телеканал запустило! А на "єдиний анал" ще додатково 200млн виділили.. А з 70млрд "великого крадівництва" ні копійки не взяли... А через місяць вартість електроенергії піднімуть... А депутанам +100% нарахували... 100млрд наекономили на відміні доплати військовим у 30тис... А бюджет збільшили на 537млрд....

Де гроші, Зін? (с)
показати весь коментар
26.03.2023 12:56 Відповісти
+9
Скумбрія то святе................. Бідний і обдертий народ останнє має віддати, а скумбрія це недоторканість!
показати весь коментар
26.03.2023 12:53 Відповісти
+4
у медведчука були і мабудь є тисячі тягачів вольво
де вони тепер
чи вже хтось прихватив???
показати весь коментар
26.03.2023 13:56 Відповісти

Завантаження...