Росіяни зранку обстріляли Очаків, є постраждалі. ФОТО
Про це повідомив керівник поліції Миколаївської області Сергій Шайхет, інформує Цензор.НЕТ.
"Сьогодні, о 5 годині ранку, окупанти знову обстріляли Очаків. Пошкоджено житлові будинки, магазини та іншу інфраструктуру міста", - йдеться в повідомленні.
На даний час відомо про двох потерпілих, яким зараз лікарі надають допомогу.


от щелепи стулить і живіть під ******....
стидно? не гарно? але це зробили ви - не клінтон, не обама і навіть не наш рижий підар - ви!