5901 відвідувач онлайн

Нацгвардія отримала 27 бронетранспортерів M113. ФОТО

Національна гвардія України отримала 27 бронетранспортерів M113 завдяки платформі United24.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланям на пресслужбу НГУ.

Нацгвардія отримала 27 бронетранспортерів M113 01

Зазначається, що бронетранспортери M113 відомі своїми високими характеристиками і добре себе зарекомендували для виконання задач на полі бою. Вони забезпечать вогневу підтримку підрозділів в бою, доставлятимуть військових на позиції та боєприпаси до переднього краю, евакуюватимуть поранених.

Нацгвардія отримала 27 бронетранспортерів M113 02
Нацгвардія отримала 27 бронетранспортерів M113 03

M113 допоможуть нацгвардійцям виконувати бойові завдання успішніше та ефективніше.

Нацгвардія отримала 27 бронетранспортерів M113 04

Топ коментарі
+16
Падло ти, десятки тисяч нацгвадійців воюють! В мене син в нацгвардії з 25 лютого минулого року на нулі! Ти б сволочь спочатку хоть погуглив СКІЛЬКИ саме бригад НГУ на передку! Це звичайні мобілізовані і контрактники і дуже велика кількість пацанів 20-21 років ( вчорашні срочники які підписали контракти) .
А своіх ментів засунь в дупу! Вибач за грубість, але накипіло через таких як ти дурнів!
показати весь коментар
19.12.2023 05:44 Відповісти
+12
Нахіба так агритись. Нацгвардія теж зараз на нулі. А Зекоманду охороняє ДУСя..доречі, в них теж життя не цукор - з дебілами й ************** провладними, та їх дітьми маятись.
показати весь коментар
19.12.2023 01:59 Відповісти
+9
Бригади "Азов", "Лють" Буревій " Карадаг" і десятки інших це НГУ на нулі з добровольців і мобілізованих, ментів там 0.001% і то випадково в штабі. Як ви задовбали довбні, аби обісрати ...
показати весь коментар
19.12.2023 05:54 Відповісти

Завантаження...