Нацгвардія отримала 27 бронетранспортерів M113. ФОТО
Національна гвардія України отримала 27 бронетранспортерів M113 завдяки платформі United24.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланям на пресслужбу НГУ.
Зазначається, що бронетранспортери M113 відомі своїми високими характеристиками і добре себе зарекомендували для виконання задач на полі бою. Вони забезпечать вогневу підтримку підрозділів в бою, доставлятимуть військових на позиції та боєприпаси до переднього краю, евакуюватимуть поранених.
M113 допоможуть нацгвардійцям виконувати бойові завдання успішніше та ефективніше.




А своіх ментів засунь в дупу! Вибач за грубість, але накипіло через таких як ти дурнів!