В Україні був збитий перший "шахед" з реактивним двигуном. ФОТО
Про це повідомив військовий Сергій "Флеш", інформує Цензор.НЕТ.
Беспілотник має китайський двигун, летів зі швидкістю понад 500 км/год. Бойовий заряд та навігацію має аналогічну попереднім версіям "шахедів".
Зазначається, що для знищення цьго типу безпілотника мобільним групам ППО будуть потрібні ПЗРК (Оса, Игла, Стінгер).

Клята саранча.
А що там з розпіареними новими Байрактарами з українськими турбореактивними двигунами?
Обіцяли що "ось-ось будуть"... півтора роки тому.
А зараз, навіть о ТБ2 новин НУЛЬ - жодної!
Тільки якісь криві виправдання, що вони, типа, на розвідку тільки працюють, тому новин немає.