10396 відвідувачів онлайн

В Україні був збитий перший "шахед" з реактивним двигуном. ФОТО

Про це повідомив військовий Сергій "Флеш", інформує Цензор.НЕТ.

В Україні був збитий перший шахед з реактивним двигуном 01

Беспілотник має китайський двигун, летів зі швидкістю понад 500 км/год. Бойовий заряд та навігацію має аналогічну попереднім версіям "шахедів".

Зазначається, що для знищення цьго типу безпілотника мобільним групам ППО будуть потрібні ПЗРК (Оса, Игла, Стінгер).

Топ коментарі
+40
Щоб тим китайцям ті рективні двигуни кривавою піною вийшли з горлянки.
Клята саранча.
показати весь коментар
09.01.2024 02:24 Відповісти
+27
вони за свою ціну виявилися доволі не ефективними бо їх кацапи навчились збивати але на початку війни вони своє діло зробили
показати весь коментар
09.01.2024 02:16 Відповісти
+19
До речі:
А що там з розпіареними новими Байрактарами з українськими турбореактивними двигунами?
Обіцяли що "ось-ось будуть"... півтора роки тому.
А зараз, навіть о ТБ2 новин НУЛЬ - жодної!
Тільки якісь криві виправдання, що вони, типа, на розвідку тільки працюють, тому новин немає.
показати весь коментар
09.01.2024 02:09 Відповісти

Завантаження...