5468 відвідувачів онлайн
2 272 11

На Донеччині командир в/ч безпідставно нараховував "бойові" виплати військовим підрозділу, які не перебували на передовій. Сума завданих збитків сягає понад 3,5 млн грн, - ДБР. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посилання на пресслужбу ДБР.

Як зазначається, організатори оборудки розробили злочинну схему для отримання частини з нарахованих "бойових" доплат військовим свого підрозділу. Підозрювані включили у списки для виплат 10 військовослужбовців частини, які фактично не брали безпосередню участь у бойових діях та перебували за межами Донецької області.

Розтрата на виплатах військовим

Упродовж 6 місяців цим військовослужбовцям у різний період безпідставно нараховувалось по 100 тисяч гривень. Частину коштів, начебто як благодійну допомогу для свого підрозділу, вони перераховували на вказаний командуванням картковий рахунок.

Так, у період з березня по вересень сума завданих державі збитків становила майже 3,5 млн грн.

Працівники ДБР викрили злочинну схему, провели почеркознавчу, економічну та військову експертизи.

Розтрата на виплатах військовим

Командир військової частини та троє його підлеглих підозрюються у розтраті та заволодінні чужим майном, вчинених організованою групою шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Ще одна учасниця злочинної схеми підозрюється у розтраті та заволодінні чужим майном, вчиненим організованою групою шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України)

Санкції статей передбачає позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+8
Кадрові військові... Всю дорогу країна (ми) забезпечували їх та їхні сім'ї, а коли прийшла повномасштабна війна, "я не я і хата не моя". Нехай трактористи та водії воюють, а "воєнкоми борисови" та ось такі "командири" тим часом будуть збирати мзду. І жодна сволота не буде покарана.
показати весь коментар
09.04.2024 10:58 Відповісти
+6
Звичайна схема: "На тобі матдопомогу, половину віддаси мені"
показати весь коментар
09.04.2024 10:47 Відповісти
+5
І чого люди не хочуть мобілізуватися...?
показати весь коментар
09.04.2024 10:48 Відповісти

Завантаження...