Жінка крала квіти з Алеї пам’яті на Кіровоградщині та продавала їх на базарі. ФОТО
Про це розповів директор комунального підприємства "Муніципальна безпека" Володимир Переверзєв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне".
Вкрали 14 кошиків з квітами
За його словами, ще одного крадія встановила поліція. За тиждень з Алеї, де встановили портрети загиблих воїнів, зникли 14 кошиків з квітами.
Як зазначається, жінку, яка несе кошики з квітами, зафіксували камери відеоспостереження минулого тижня.
13 травня 2024 виявили крадія. Інформацію передали до відділу поліції. Але пройшло декілька днів і знову. Донька загиблого олександрійця повідомила про те, що біля фотографії її батька викрали знову корзину з квітами. Після цього влаштували засідку на крадіїв.
Ухвалили рішення влаштувати засідку в нічний час. Поліцейські затримали жінку з чотирма кошиками викрадених квітів. Вона зізналась, що викрадає не вперше. Пояснила, що ці корзини продавала на центральному ринку Олександрії.
Що відомо про крадіїв?
"Встановили двох людей - чоловіка та жінку. Чоловік неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за дрібні крадіжки. Він веде аморальний спосіб життя, зловживає спиртним. Пояснити даний факт він не може. Жінка теж зловживає спиртними напоями", - розповіла інспекторка Олександрійського райвідділу поліції Каріна Байсак.
Що загрожує крадіям?
Справу розслідують за частиною четвертою статті 185 ККУ - "Крадіжка". Карається позбавлення волі від трьох років. Рішення щодо покарання має ухвалити суд.
Алею створили у серпні минулого року. Нині тут світлини 169 військових.

