Байден зустрівся у Білому домі зі звільненим російським опозиціонером Кара-Мурзою. ФОТО
Президент США Джо Байден у Білому домі зустрівся зі звільненим з російської ув'язнення Володимиром Кара-Мурзою і його родиною.
Про це Байден написав у Х, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні я вітав Володимира Кара-Мурзу та його родину в Білому домі, щоб відсвяткувати його повернення до Америки. Володимир провів два з половиною роки несправедливого ув’язнення в Росії за виступи проти війни Росії в Україні. Сьогодні його родина знову разом", - написав президент США.
Володимир Кара-Мурза, власник грін-карти США і критик Кремля із російсько-британським громадянством, був звільнений з російського ув’язнення у результаті великого обміну між країнами Заходу і Росією на початку серпня.


Чергова консерва.
Картина така: приїжджає змучена людина з комуністичного раю на Україну, звичайно про неї попередньо велося велике листування з данськими або німецькими посланниками в Петрограді чи Москві. Вона бомбардувала мене листами, а я з відповідними приписками з проханням про те, щоб допомогли його випуску з Совдепії, посилав ці прохання до міністерства закордонних справ для негайного клопотання про перепустку. Спеціально для розбору цих прохань у мене були призначені особливі години, оскільки на багато прохань мені доводилося писати особисто.
Після приїзду людина мовчить, спить, п'є і їсть - це перша стадія. Друга - хвалить, знаходить, що Україна прекрасна, і мова така милозвучна, і клімат хороший, і Київ красивий, і уряд хороший, все розумно - одним словом, рай! За цей час він встигає декого побачити з раніше прибулих і ось, так тижнів через два, входить в третю фазу. Ще веселий і люб'язний, знаходить, що все добре, але ось він їздив на візниках, вони вже дуже погані, і бруківка місцями неважлива, чому це тримають таких градоначальників.
- Так дозвольте, кажеш йому, Ви згадайте, що в Совдепії було, ми ж усього місяця два як працюємо, хіба можна тепер думати про візників і мостових, дякуйте Богові, що Ви живі.
- Так-то так, але все ж, - йде і на досить довгий термін.
Я вже розумів, що для нього настала четверта фаза.
Звичайно він вже не приходить додому, а його зустрічаєш або на вулиці, або ж де-небудь в театрі. Прекрасно одягнений, ситий, рум'яний і надзвичайно важливий.
- Знаєте Ви, що я Вам скажу, Ваша Україна дурниця, не має ніяких даних для існування, безсумнівно, що все це буде знищено, потрібно творити єдину неподільну Росію, та й українців ніяких немає, це все вигадка німців. Потім, знаєте, ну чому це в уряді тримати таких людей, - і пішла критика, і критика без кінця".
Павло Скоропадський