8468 посетителей онлайн
7 472 58

Байден встретился в Белом доме с освобожденным российским оппозиционером Кара-Мурзой. ФОТО

Президент США Джо Байден в Белом доме встретился с освобожденным из российского заключения Владимиром Кара-Мурзой и его семьей.

Об этом Байден написал в Х, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодня я приветствовал Владимира Кара-Мурзу и его семью в Белом доме, чтобы отпраздновать его возвращение в Америку. Владимир провел два с половиной года несправедливого заключения в России за выступления против войны России в Украине. Сегодня его семья снова вместе", - написал президент США.

Президент США Джо Байден у Білому домі зустрівся зі звільненим з російської ув'язнення Володимиром Кара-Мурзою
Президент США Джо Байден у Білому домі зустрівся зі звільненим з російської ув'язнення Володимиром Кара-Мурзою

Владимир Кара-Мурза, обладатель грин-карты США и критик Кремля с российско-британским гражданством, был освобожден из российского заключения в результате большого обмена между странами Запада и Россией в начале августа.

Топ комментарии
+33
Це та Мурза Байбену скаже, що рузькіє мирниє житєлі ні в чом не вєнавати!
показать весь комментарий
16.08.2024 17:18 Ответить
+31
Так цей Мурзік, як тільки вийшов, відразу почав просити зняти санкції з "простих, рускіх людей".
Чергова консерва.
показать весь комментарий
16.08.2024 17:36 Ответить
+30
"Рідко якомусь уряду доводилося працювати за такої постійної злої критики, яка чомусь особливо розвинулася в Києві. Головними критиками були приїжджі.

Картина така: приїжджає змучена людина з комуністичного раю на Україну, звичайно про неї попередньо велося велике листування з данськими або німецькими посланниками в Петрограді чи Москві. Вона бомбардувала мене листами, а я з відповідними приписками з проханням про те, щоб допомогли його випуску з Совдепії, посилав ці прохання до міністерства закордонних справ для негайного клопотання про перепустку. Спеціально для розбору цих прохань у мене були призначені особливі години, оскільки на багато прохань мені доводилося писати особисто.

Після приїзду людина мовчить, спить, п'є і їсть - це перша стадія. Друга - хвалить, знаходить, що Україна прекрасна, і мова така милозвучна, і клімат хороший, і Київ красивий, і уряд хороший, все розумно - одним словом, рай! За цей час він встигає декого побачити з раніше прибулих і ось, так тижнів через два, входить в третю фазу. Ще веселий і люб'язний, знаходить, що все добре, але ось він їздив на візниках, вони вже дуже погані, і бруківка місцями неважлива, чому це тримають таких градоначальників.

- Так дозвольте, кажеш йому, Ви згадайте, що в Совдепії було, ми ж усього місяця два як працюємо, хіба можна тепер думати про візників і мостових, дякуйте Богові, що Ви живі.
- Так-то так, але все ж, - йде і на досить довгий термін.
Я вже розумів, що для нього настала четверта фаза.

Звичайно він вже не приходить додому, а його зустрічаєш або на вулиці, або ж де-небудь в театрі. Прекрасно одягнений, ситий, рум'яний і надзвичайно важливий.

- Знаєте Ви, що я Вам скажу, Ваша Україна дурниця, не має ніяких даних для існування, безсумнівно, що все це буде знищено, потрібно творити єдину неподільну Росію, та й українців ніяких немає, це все вигадка німців. Потім, знаєте, ну чому це в уряді тримати таких людей, - і пішла критика, і критика без кінця".
Павло Скоропадський
показать весь комментарий
16.08.2024 17:20 Ответить

Загрузка...