9664 відвідувача онлайн

Іспанія передала Україні сім генераторів вартістю 360 тис. євро. ФОТОрепортаж

Іспанія передала Україні сім електрогенераторів загальною вартістю 360 тисяч євро.

Про це повідомляє пресслужба посольства України в Іспанії, інформує Цензор.НЕТ.

На тлі російських атак на критичну інфраструктуру України Іспанія вирішила передати нашій країні ще сім генераторів - три на 200 кВ і чотири на 220 кВ. 

Церемонія передачі відбулася  у середу, 28 серпня, за участі міністра закордонних справ Іспанії Хосе Мануеля Альбареса. Глава іспанського МЗС підтвердив "непохитну підтримку України перед обличчям невиправданої агресії Росії".

Іспанія передала Україні сім генераторів вартістю 360 тис. євро

Він наголосив, що передані генератори "допоможуть подолати гострий дефіцит електроенергії в Україні, спричинений нещодавніми російськими атаками на енергетичні об'єкти, та допоможуть підготувати українське населення до зими".

Іспанія передала Україні сім генераторів вартістю 360 тис. євро

Своєю чергою посол України в Іспанії Сергій Погорельцев подякував уряду Іспанії за солідарність та підтримку нашої держави в умовах російської збройної агресії. Він зауважив, що позавчора, 26 серпня, Росія здійснила одну з найбільших комбінованих атак на енергетичні об'єкти України.

Іспанія передала Україні сім генераторів вартістю 360 тис. євро

"Генератори, які Іспанія сьогодні передає Україні, допоможуть пом'якшити наслідки ворожих обстрілів та забезпечити стабільне електропостачання в наших регіонах", - сказав дипломат.

Зазначається, що обладнання буде відправлено в Україну в найближчими днями через Європейський механізм цивільного захисту.

Топ коментарі
+11
Оце подарунок Татарову на дачу
показати весь коментар
28.08.2024 21:41 Відповісти
+9
Знов на складах рік лежати будуть, поки зе-лайно буде ділити за них відкати?
показати весь коментар
28.08.2024 21:58 Відповісти
+7
На ресторани в Одесу, друзям труханова
показати весь коментар
28.08.2024 22:01 Відповісти

Завантаження...