На кордоні викрили псевдоподружжя: чоловік одружився з дівчиною друга для виїзду за кордон, - ДПСУ. ФОТО
У пункті пропуску "Краківець" на кордоні з Польщею прикордонники викрили псевдоподружжя.
Про це повідомили в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.
Як повдомляється, на пункті пропуску прикордонники зупинили "подружжя" - 25-річного чоловіка з Тернопільщини та 20-річну дівчину з Івано-Франківщини, яка має II групу інвалідності. Пара заявила, що прямує до Польщі з туристичною метою. Однак під час перевірки стало відомо, що їхній шлюб був фіктивним.
З’ясувалося, що жінка є дівчиною друга чоловіка, а його справжня партнерка залишилася в Україні. Оперативники Карпатського прикордонного загону виявили ознаки порушення законодавства за статтею 332 ККУ ("Незаконне переправлення осіб через державний кордон України") та передали інформацію до поліції.

Є!
То якого біса шлюб "фіктивний"?!!
А хто кого переправляв? Жінка друга свого хлопця? А якби вони консумували шлюб прямо на місці, це зробило б шлюб не фіктивним? Бо документи про формальне одруження в них були. Як вони встановили хто має відносини з ким якщо перед ними чоловік і жінка і свідоцтво про шлюб, а третіх осіб взагалі хтось бачив? Детективне агентство Карпатського прикордонного загону, мля.