6384 відвідувача онлайн

Окупанти з танка обстріляли Дудчани на Херсонщині. ФОТОрепортаж

Російські війська з танка обстріляли село Дудчани в Херсонській області.

Про це повідомили в Херсонській ОВА, передає Цензор.НЕТ.

"Минулої ночі ворог вкрив вогнем Дудчани, що в Бериславському районі. Російські війська обстріляли село з танка. Через ворожі удари пошкоджена приватна оселя", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що минулось без жертв та постраждалих.

В ОВА також показали наслідки ворожого обстрілу.

Окупанти обстріляли Дудчани на Херсонщині 15 грудня
Окупанти обстріляли Дудчани на Херсонщині 15 грудня
Окупанти обстріляли Дудчани на Херсонщині 15 грудня

Топ коментарі
+2
У 2014 і 2015 роках Нігерія купила в України 23 танки Т-72 і 12 гаубиць Д-30. У 2016 році у Конго відправили 25 танків Т64БВ-1, в Об'єднані Арабські Емірати -108 броньованих машин БРДМ-2, в Індонезію - 5 БТР-4, ще 34 бронетранспортери БТР-3 - до Таїланду. Але вже в офіційних даних 2017 року кількість проданої бронетехніки зменшилась - лише 16 танків «Оплот» для Таїланду.
---------
Патріотизм від патріотів.
показати весь коментар
15.12.2024 18:13 Відповісти
+1
... до 9 км десь стояв танк! Із закритих позицій!(((( Потрібно вирахувати !
показати весь коментар
15.12.2024 17:38 Відповісти
+1
Теж саме питання. 8 км по руслу і ще десь сховатись треба. ТАНК - 8 км??? Нонсенс. Або просто тупо навісом, по балістиці вольнули.
показати весь коментар
15.12.2024 17:51 Відповісти

Завантаження...