11485 відвідувачів онлайн
3 641 29

ДТП з вини п’яного водія на блокпосту біля Одеси: травмовано нацгвардійця, є постраждалі. ФОТО

Поліцейські розслідують обставини ДТП на блокпосту в Одеському районі, внаслідок якої постраждало четверо людей, зокрема, травмовано Нацгвардійця.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунакацій Нацполіції.

Як зазначається, автопригода сталася сьогодні, 17 грудня, близько 5-ї години на Старокиївській дорозі.

Поліцейські попередньо встановили, що 51-річний водій легковика "Ford" здійснив зіткнення з автомобілем "Honda" під керуванням 21-річного водія, коли останній зупинився попереду для пред’явлення документів військовослужбовцю Національної гвардії України. Від удару легковик "Ford" відкинуло в бік, в результаті чого він скоїв наїзд на гвардійця.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди тілесні ушкодження отримали водії обох транспортних засобів, 27-річний пасажир керманича "Ford" та 37-річний військовослужбовець НГУ. Їх доставили до лікарні з різними травмами.

Один з водіїв був напідпитку

Керманич "Ford" мав ознаки алкогольного сп’яніння. В нього та водія "Honda" були відібрані зразки крові для перевірки. Результати експертизи очікуються згодом.

ДТП на Одещині
ДТП на Одещині

На місці працювала слідчо-оперативна група відділення поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 2. Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України, якою кваліфікується порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. Триває слідство. Встановлюються всі обставини події.

Топ коментарі
+10
Спочатку (вчора) новина такою і була: "В мережі пишуть, що близько 5:00 біля Центроліту сталась автотроща за участі співробітника поліції, який, ймовірно, був напідпитку. За наявними даними, правоохоронець на великій швидкості влетів у блокпост, а потім ще й в автомобіль свого колеги, яка слідом збила військовослужбовця, що в цей час перевіряв документи на блокпості. Всі живі, але отримали травми."
А взагалі, "водію напідпитку" нема чого хвилюватися, якщо згадати суддю-вбивцю Тандира. Навіть за вбивство він досі не покараний.
показати весь коментар
17.12.2024 09:26 Відповісти
+7
В Україні ступінь сп'яніння залежить від прізвища водіїв і ким працюють їхні родичі. Може статися що п'яним був нацгвардієць
показати весь коментар
17.12.2024 09:18 Відповісти
+5
Дійсно, пішоходи, блокпости, дерева, стовпи створюють аварійні ситуації, перебігаючи дорогу п'яним водіям. Я б заборонив пішоходів, блокпости, дерева і стовпи. Нєх шастать перед бампером хазяїна життя, тим паче, що в нього напис на капоті "Доброго вечора - Ми з України!".
показати весь коментар
17.12.2024 10:04 Відповісти

Завантаження...