9537 відвідувачів онлайн

Прикордонники затримали двох полтавців, які потрапили на фотопастку у Карпатах, - ДПСУ. ФОТОрепортаж

1 січня 2025 року на території Чернівецької області прикордонники затримали двох чоловіків, які незаконно намагалися перетнути українсько-румунський кордон.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Прикордонники затримали двох полтавців, які потрапили на фотопастку у Карпатах

Мешканці Полтавської області потрапили на фотопастки, встановлені на схилах Карпат.

Завдяки оперативній інформації, переданій наряду, прикордонники разом з прикордонниками та службовою собакою змогли вийти на сліди правопорушників і затримати їх.

Прикордонники затримали двох полтавців, які потрапили на фотопастку у Карпатах

Як зазначається, обидва затримані чоловіки були доставлені до прикордонного підрозділу для оформлення адміністративних матеріалів за статтею 204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Їм загрожує штраф або адміністративний арешт.

Прикордонники затримали двох полтавців, які потрапили на фотопастку у Карпатах

Прикордонники наголошують, що такі спроби перетину кордону є не лише незаконними, але й надзвичайно небезпечними для життя, адже карпатські схили можуть бути небезпечними в зимовий період.

Топ коментарі
+8
Раніше, до зеленського, пастки в лісі лише на звірів ставили.
показати весь коментар
02.01.2025 13:43 Відповісти
+8
Прикордонники виконують важливу функцію - щоб усіх, хто залишився, жаба не душила, що хтось звалити зміг

До речі, а як це лижна прогулянка схилами Карпат автоматом на спробу втечі перетворюється?
показати весь коментар
02.01.2025 13:48 Відповісти
+3
Серіал слуг уродів не передбачає с'їбавшихся з їхнього кривавого цирку!
показати весь коментар
02.01.2025 14:01 Відповісти

Завантаження...