5586 відвідувачів онлайн
2 622 43

$8500 за "послугу": двоє підлітків супроводжували до Тиси киянина з гумовим човном, - ДПСУ. ФОТО

Прикордонники зупинили поблизу кордону двох 14-річних підлітків із Закарпаття та 22-річного жителя Київщини, який намагався незаконно потрапити до Угорщини. 

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Зазначається, що під час реалізації оперативної інформації прикордонний наряд побачив групу осіб, які прямували в бік Тиси з гумовим човном. Помітивши військовослужбовців правопорушники спробували втекти. Усіх їх прикордонники зупинили.

"Прикордонники з’ясували, що двоє із "бігунів" є неповнолітніми мешканцями села Вилок. Хлопці вели до річки киянина, який мав намір незаконно потрапити в Угорщину, на прохання переправників. За послуги з переправлення киянин віддав 8500 доларів США", - йдеться у повідомленні. 

Порушника доставили до прикордонного підрозділу. для складання протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого 204-1 ККпАП. 

Нині співробітники оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону встановлюють коло осіб, причетних до організації переправлення через кордон 22-річного жителя Київщини.

Прикордонники зупинили двох підлітків, які вели чоловіка до кордону
Прикордонники зупинили двох підлітків, які вели чоловіка до кордону

Топ коментарі
+9
А чому ухилянти дупами повернулись? Бояться чогось?
показати весь коментар
06.01.2025 16:31 Відповісти
+2
ростуть ціни! )) десь в 1990, на майському сплаві, по берегам чорного черемошу за катом бігли підлітки з бутильком молока й кричали "синя ізолЕнта Є?" ))
показати весь коментар
06.01.2025 16:30 Відповісти
+2
Були б у мене такі підприємливі сини я б ними гордився
показати весь коментар
06.01.2025 16:34 Відповісти

Завантаження...