Підсанкційне російське вантажне судно перевозило військову техніку з Сирії через Ла-Манш, - The Times. ФОТОрепортаж
Російське вантажне судно "Балтік лідер", яке перебуває під санкціями США, цього тижня перевезло військову техніку з Сирії через Ла-Манш у супроводі військового корабля.
Про це пише The Times, інформує Цензор.НЕТ.
Це відбувається на тлі скорочення російської присутності в Сирії.
Як зазначається, російське вантажне судно супроводжував військовий корабель "Бойкий", на борту якого помітили озброєних моряків. Повідомляється, що вони спалювали секретні документи та керували корабельними кулеметами.
Королівський військово-морський флот Великої Британії та бельгійський фрегат BNS Crocus спостерігали за переміщенням конвою.
Поставки зброї між Сирією і Росією протягом останніх кількох років назвали "Сирійський експрес", таким маршрутом доставляють зброю з російських баз на Близькому Сході на війну в Україні.
Знімки супутника, зроблені 1 лютого, зафіксували, як "Балтік лідер" завантажується в порту Тартус поряд із важкою артилерією та іншою військовою технікою. Через загрози для російських суден у Чорному морі Москва тепер відправляє вантажі довшим маршрутом - через Гібралтар, Ла-Манш і Балтійське море.
За даними The Times, на Туреччину чинять тиск із вимогою заблокувати прохід таких суден через протоку Босфор. Хоча вони формально є цивільними, їх використання для перевезення зброї може дозволити класифікувати їх як військові.
Росія скоротила свою військову присутність у Сирії, залишивши контроль лише над двома ключовими об'єктами - базами в Тартусі та Латакії, які мають стратегічне значення для її впливу в Середземному морі.



А чому мовчить венс і його підопічний, трамп-бите вухо?
Оце і є, їх нікчемний результат, балаканини у Конгресі щодо здобутків від трампа-бите вухо?!?!