11840 відвідувачів онлайн

На замовлення РФ спалив військовий позашляховик у Черкасах: До 4 років засуджено 19-річного студента, - СБУ. ФОТО

До реального терміну ув′язнення - 4 років позбавлення волі - засуджено підпалювача, який на замовлення РФ знищив військовий позашляховик у Черкасах.

Про це повідомляє Управління СБ України в Черкаській області, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, студента місцевого коледжу, який за допомогою легкозаймистої суміші підпалив військовий позашляховик, призначений для виконання бойових завдань на передовій, затримали у вересні минулого року "по гарячих слідах".

Засуджено студента, який спалив військове авто

Так, засудженим є 19-річний мешканець Черкаської області. У поле зору агресора він потрапив через активну участь у ворожих пабліках. Згодом на хлопця вийшли з пропозицією "підзаробити". Розраховуючи отримати грошову "винагороду", молодик зафіксував загоряння військового авто на камеру свого телефону та відправив відеозвіт російському куратору. Однак обіцяних "легких грошей" від окупантів він так і не дочекався. Замість цього фігурант потрапив за ґрати.

Наразі на підставі зібраних доказів суд визнав зловмисника винним за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, вчинене за попередньою змовою групою осіб);
  • ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 194 (умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу, за попередньою змовою групою осіб).
Топ коментарі
+22
Ну, камон! Чотири роки? А невдовзі після посадки випустять за зразкову поведінку. Та тим паліям з такими покараннями кінця-краю не буде!
показати весь коментар
06.03.2025 15:33 Відповісти
+12
От дурне. Ганьба усій родині до сьомого коліна
показати весь коментар
06.03.2025 15:31 Відповісти
+12
За тероризм 4 роки? За крадіжку машини до 8 років, а їх знищення 4?
показати весь коментар
06.03.2025 15:48 Відповісти

Завантаження...