10547 відвідувачів онлайн

У понад 40 містах Словаччини знову відбуваються протести проти проросійської політики Фіцо. ФОТО

У п'ятницю, 7 березня, у 40 містах Словаччини, а також за кордоном словаки вийшли на вулиці, щоб висловити протест проти проросійської політики прем'єр-міністра Роберта Фіцо.

Про це пише агентство АР, інформує Цензор.НЕТ.

За словами організаторів акцій, натовпи зібралися у понад 40 містах країни та за кордоном.

словаки протестують проти Фіцо

"Ганьба, ганьба", - скандували люди на площі Свободи в Братиславі. Протестувальники заявляли, що "Словаччина – це Європа" та називали Фіцо "зрадником".

Нагадаємо, що минулими місяцями словаки виходили на протести, вимагаючи відставки глави уряду Роберта Фіцо через заяви прем'єра щодо майбутнього членства Словаччини в ЄС і НАТО та його висловлювань щодо війни РФ проти України.

Топ коментарі
+12
Сподіваюсь у штатах теж прокинуться
показати весь коментар
07.03.2025 21:36 Відповісти
+11
На знак протесту вдавіть його по-тихому!
показати весь коментар
07.03.2025 21:24 Відповісти
+10
Давайте словаки, зкиньте це мурло і преза ту ди ж!!!
показати весь коментар
07.03.2025 21:33 Відповісти

Завантаження...