15 років за ґратами проведе військовослужбовець Нацгвардії, який працював на ворога, - Офіс генпрокурора. ФОТО
За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Херсонської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону Херсонський міський суд Херсонської області визнав військовослужбовця Національної гвардії України винним у державній зраді.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу генпрокурора.
Як зазначається, вироком суду його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна та позбавлено військового звання "старший солдат".
Що встановило слідство?
У суді прокурорами доведено, що засуджений, упродовж вересня-жовтня 2024 року, з власної ініціативи, добровільно збирав та передавав представнику країни-агресора аудіо та текстову інформацію про переміщення, рух та точне розташування підрозділів Сил оборони України.
У судовому засіданні засуджений свою вину визнав повністю.
Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що затримано "крота", який мобілізувався до ЗСУ та коригував ворожий вогонь по наших підрозділах на Курському напрямку.
