9562 відвідувача онлайн

Мікроавтобус з українцями потрапив у ДТП в Австрії: четверо загиблих. ФОТОрепортаж

Чотири жінки з України загинули внаслідок аварії мікроавтобуса та вантажівки в окрузі Нойнкірхен у Нижній Австрії. Ще четверо українців дістали важкі поранення. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ORF.

Відомо, що аварія сталася 1 квітня близько 6:20 (7:20 за Києвом) на автомагістралі А2 поблизу міста Зеебенштайн у напрямку Відня.

За попередніми даними поліції, зіткнення сталося коли напівпричеп виїжджав з паркувального місця на смугу розгону і мікроавтобус з українцями врізався у нього.

Всього, за даними медіа, у мікроавтобусі було 8 українців — чоловік-водій та семеро пасажирок. Дітей серед них немає.

ДТП в Австрії 1 квітня: загинули чотири українки

Четверо з восьми пасажирів мікроавтобуса загинули під час зіткнення, усі інші дістали серйозні травми. Поранених людей затиснуло в мікроавтобусі, і їх довелося визволяти, згодом їх госпіталізували.

У вантажівці перебували двоє чоловіків, обоє громадяни Перу.

На місце ДТП залучили три гелікоптери, три бригади екстреної медичної допомоги, дев’ять рятувальних машин і дев’ять пожежних машин.

Розслідування аварії триває. Правоохоронці мають допитати двох пасажирів напівпричепа та постраждалих українців.

ДТП в Австрії 1 квітня: загинули чотири українки
ДТП в Австрії 1 квітня: загинули чотири українки
ДТП в Австрії 1 квітня: загинули чотири українки

Топ коментарі
+6
Далеченько перуанці на вантажівці заїхали.
показати весь коментар
01.04.2025 15:32 Відповісти
+4
здавав на права і Україні і недавно здав в Англії.
вимоги до навчання кардинально інші.
з власного досвіду - в Україні права видають людям, що НЕ ВМІЮТЬ їздити
звідси й така смертність на дорогах
показати весь коментар
01.04.2025 16:49 Відповісти
+3
Нажаль, проконтролювати якість водія, якому довіряеш своє життя досить складно. Більше шансів вижити звісно в призначених для міжнародних перевезень автобусах
показати весь коментар
01.04.2025 15:45 Відповісти

Завантаження...