Мікроавтобус з українцями потрапив у ДТП в Австрії: четверо загиблих. ФОТОрепортаж
Чотири жінки з України загинули внаслідок аварії мікроавтобуса та вантажівки в окрузі Нойнкірхен у Нижній Австрії. Ще четверо українців дістали важкі поранення.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ORF.
Відомо, що аварія сталася 1 квітня близько 6:20 (7:20 за Києвом) на автомагістралі А2 поблизу міста Зеебенштайн у напрямку Відня.
За попередніми даними поліції, зіткнення сталося коли напівпричеп виїжджав з паркувального місця на смугу розгону і мікроавтобус з українцями врізався у нього.
Всього, за даними медіа, у мікроавтобусі було 8 українців — чоловік-водій та семеро пасажирок. Дітей серед них немає.
Четверо з восьми пасажирів мікроавтобуса загинули під час зіткнення, усі інші дістали серйозні травми. Поранених людей затиснуло в мікроавтобусі, і їх довелося визволяти, згодом їх госпіталізували.
У вантажівці перебували двоє чоловіків, обоє громадяни Перу.
На місце ДТП залучили три гелікоптери, три бригади екстреної медичної допомоги, дев’ять рятувальних машин і дев’ять пожежних машин.
Розслідування аварії триває. Правоохоронці мають допитати двох пасажирів напівпричепа та постраждалих українців.




вимоги до навчання кардинально інші.
з власного досвіду - в Україні права видають людям, що НЕ ВМІЮТЬ їздити
звідси й така смертність на дорогах