Ліквідовано 5 кадирівців: в окупованому Мелітополі підірвали "Тигр" рашистів, - ГУР. ФОТО
У тимчасово окупованому Мелітополі вибухнув броньований автомобіль "Тигр".
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ГУР МО.
Відбулося це 3 квітня 2025 року.
"Всередині перебував ворожий екіпаж та десант окупаційного підрозділу "ахмат восток". Втрати ворога склали щонайменше п’ять "кадировців", - йдеться в повідомленні.


Фото отіх гурій додаю.
https://agro-v.com.ua/images/content/recommendations/fullTextImgs/pigs/otk-2.jpg