9974 відвідувача онлайн

Ліквідовано 5 кадирівців: в окупованому Мелітополі підірвали "Тигр" рашистів, - ГУР. ФОТО

У тимчасово окупованому Мелітополі вибухнув броньований автомобіль "Тигр".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ГУР МО.

Відбулося це 3 квітня 2025 року.

"Всередині перебував ворожий екіпаж та десант окупаційного підрозділу "ахмат восток". Втрати ворога склали щонайменше п’ять "кадировців", - йдеться в повідомленні.

Броньовик із кадирівцями підірвали в Мелітополі
Броньовик із кадирівцями підірвали в Мелітополі

Топ коментарі
+25
Сірники знайшли. Бісові діти
показати весь коментар
04.04.2025 11:23 Відповісти
+17
І полетіли їх дущі до їхнього раю де їх чекають повногруді гурії. І будуть пити вони щербет з грудей тіх гурій.
Фото отіх гурій додаю.

https://agro-v.com.ua/images/content/recommendations/fullTextImgs/pigs/otk-2.jpg
показати весь коментар
04.04.2025 11:48 Відповісти
+16
Єхалі,дон- прієхалі, дон.
показати весь коментар
04.04.2025 11:29 Відповісти

Завантаження...