До 74 зросла кількість постраждалих у Кривому Розі, 37 людей перебувають у лікарнях. ФОТОрепортаж. (оновлено)
Через ракетний удар по Кривому Рогу, завданий росіянами 4 квітня, вже відомо про 74 постраждалих.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає Цензор.НЕТ.
Як зазначається, майже половина потерпілих госпіталізовані, 17 осіб перебувають у важкому стані. Медики, які постійно поряд, роблять максимум для порятунку їхніх життів.
Усі містяни, які дістали травми через атаку на місто БпЛА, на амбулаторному лікуванні.
Оновлення
Згодом голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко повідомив, що кількість постраждалих через ракетний удар РФ по Кривому Рогу зросла до 74 людей.
У лікарнях перебуває 37 людей, з них 5 - діти.
Ракетний удар РФ по Кривому Рогу 4 квітня
Нагадаємо, що 4 квітня РФ завдала ракетного удару по Кривому Рогу. Загинуло 18 осіб, серед них 9 дітей, десятки постраждалих.
Вночі 5 квітня 2025 року було завершено пошуково-рятувальну операцію.
7, 8 та 9 квітня 2025 року у Кривому Розі Дніпропетровської області буде оголошено дні жалоби за загиблими внаслідок терористичних атак РФ на місто.




Кацапня хвора на всю голову . І хоче щоб у її маячню хтось повірив .