10491 відвідувач онлайн

Два надувні круги й одне весло: Киянин і вінничанин намагалися переплисти Дністер, щоб потрапити до Молдови, - ДПСУ. ВІДЕО+ФОТО

Військовослужбовці Могилів-Подільського прикордонного загону за допомогою технічних засобів спостереження своєчасно виявили спробу незаконного перетинання державного кордону двома порушниками на надувних кругах.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.

Так, прикордонники вночі зафіксували рух двох осіб, які намагалися перетнути річку Дністер вплав та дістатися берега Молдови, "озброївшись" надувними кругами і веслом.

"Двоє чоловіків, мешканці Києва та Вінницької області, свідомо пішли на порушення закону, ризикуючи при цьому власним життям. Адже холодна вода, течія та нічна пора доби могли призвести до фатальних наслідків. Та заплив був коротким: прикордонний наряд оперативно затримав обох правопорушників", - йдеться в повідомленні.

Порушники кордону на надувних кругах

Як розповіли затримані, надувні круги для тюбінгу вони придбали у Вінниці, маршрут свого руху проклали самостійно, саморобне весло знайшли по дорозі. Заплив вирішили здійснити вночі, оскільки сподівалися, що прикордонники їх не помітять.

Зазначається, що чоловіків притягнуто до адміністративної відповідальності.

Топ коментарі
+23
Ніхто не втече з країни мрій!
показати весь коментар
12.04.2025 12:28 Відповісти
+21
От негідники! Для нормальних громадян є стільки методів - проїхати через кордон в супроводі працівників есбеу, оформити залізну фейкову інвалідність (яку неможливо зняти всіма потугами Українського Закону), влаштуватися в елітну київську бригаду сапером, нарешті стати бородатим вісником ютубного патріотизму і мати бронь. А ці сцикуняри попхалися на надувних кругах через річку - зневажаю!
показати весь коментар
12.04.2025 12:44 Відповісти
+20
Ось де розвіддрони з тепловізійними камерами "працюють".
Західна лінія фронту.
показати весь коментар
12.04.2025 12:40 Відповісти

Завантаження...