6602 відвідувача онлайн

Десантники 8-го корпусу ДШВ збирають кошти на сировину для 3D друку боєприпасів для дронів. ФОТО

Десантники 8-го корпусу ДШВ оголосили збір коштів для придбання сировини (філаменту) для виготовлення за допомогою 3D-друку боєприпасів для дронів.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Зд-друк боєприпасів для дронів

"Ми не закликаємо наразі купляти нам обладнання, справляємось, просимо допомогти нам у придбанні сировини. Для цього навіть організували розіграш ворожого БПЛА", - розповів сержант 8-го десантно-штурмового корпусу Юрій Бондар, позивний Шаман.

Підрозділи цього корпусу знаходяться на Курському напрямку. І більшість того, що летить по ворогу, десантники відправляють за допомогою дронів. І відправляють те, що виготовляється за допомогою 3D друку. Корпус має декілька власних лабораторій, в яких працюють одночасно біля 40 принтерів, які вдалося закупити за допомогою підтримки громадян країни. Але матеріал для друку також коштує грошей.

Зд-друк боєприпасів для дронів

За допомогою всього цього надрукованого вдається "покращити статистику чисельності "харошіх руських", каже Юрій Боднар. З нарощуванням обсягів друкування виникла необхідність у збільшенні сировини, яку потрібно закуповувати, щоб принтери працювали без пауз, а ворог постійно відчував небезпеку. На місяць потрібна тонна сировини.

Ціль - зібрати 400 тисяч гривень для закупівлі філаменту, який використовується для 3D друку. Серед тих, хто робив внески не менше 300 гривень, буде розіграний ворожий БпЛА у задовільному стані.

Зд-друк боєприпасів для дронів

Реквізити для допомоги:

🔗Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/3kkDDVf5Pw

💳Номер картки банки

4441 1111 2749 4999

Топ коментарі
+14
Грошей нема. Зелемський все забрав собі на командіровочниє. Без кінця літати світом зі всім своїм шапіто, це ж грошей коштує. Єрмак та Умеров жирні та здорові кабани, їх ще прогодувати треба.
показати весь коментар
16.09.2025 20:21 Відповісти
+4
саме так,форма для виробу, один раз її зробив і з неї потім відразу десятки виробів відливаєш.Але війна у нас вже багато років йде а досі якась кустарщина виходить,це дорого, навіть кацапи вже з цим не граються, там маштабуть.
показати весь коментар
16.09.2025 21:38 Відповісти
+3
Это не крупносерийное производство чтобы делать форму для литья. Форма для термопласта только для одной детали будет стоить как сбитый самолет. А таких деталей там нужно десятки. Только набор креплений под форму стоит 15-20 тысяч гривен. И задачи для изготовления там очень быстро меняются. И часто бывает что нужно просто внести небольшие изменения в уже существующий шаблон. На принтере это не проблема, а на термопласте нужно изготавливать новую форму.
показати весь коментар
16.09.2025 22:13 Відповісти

Завантаження...