11778 відвідувачів онлайн

Україна отримала всі танки Abrams від Австралії. ФОТО

Австралія передала Україні останню партію з 12 танків M1A1 Abrams. Загалом ЗСУ отримали 49 танків у межах військової допомоги Канберри.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише ABC.

Доставка морем і підготовка в Європі

Останню партію танків відправили у жовтні на комерційному вантажному судні. Супровід вантажу забезпечували п’ятеро військовослужбовців Збройних сил Австралії (ADF).

Через 55 днів судно прибуло до Європи. У Польщі танки пройшли перевірку та необхідний ремонт, після чого були передані Україні.

Обсяги допомоги від Канберри

Від початку повномасштабного вторгнення РФ Австралія виділила Україні загалом 1,7 мільярда доларів оборонної допомоги.

Австралія залишається найбільшою країною, що не є членом НАТО, яка надає Україні значну фінансову та військову підтримку.

Австралія завершила передачу танків Abrams Україні
Австралія завершила передачу танків Abrams Україні

Топ коментарі
+17
Скорше це говорить про страх партнерів України перед кацапами 🤔
показати весь коментар
19.12.2025 13:40 Відповісти
+14
показати весь коментар
19.12.2025 13:53 Відповісти
+12
Австралія молодці, дякуємо!!! Там ще є кілька десятків гвинтокрилів двух моделей, зачекаємо на рішення уряду Австралії!!!
показати весь коментар
19.12.2025 13:42 Відповісти

Завантаження...