Рашисти вдарили по лікарні на Харківщині: троє постраждалих. ФОТОрепортаж
Російські окупанти завдали удару по лікарні у селищі Шевченкове на Харківщині.
Про це повідомила пресслужба ДСНС, передає Цензор.НЕТ.
Що відомо?
Попередньо відомо, що внаслідок удару постраждали 3 особи.
Будівлю частково зруйновано, виникла пожежа.




