5131 відвідувач онлайн

Рашисти вдарили по лікарні на Харківщині: троє постраждалих. ФОТОрепортаж

Російські окупанти завдали удару по лікарні у селищі Шевченкове на Харківщині.

Про це повідомила пресслужба ДСНС, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Попередньо відомо, що внаслідок удару постраждали 3 особи.

Будівлю частково зруйновано, виникла пожежа.

РФ вдарила по лікарні на Харківщині: троє постраждалих
РФ вдарила по лікарні на Харківщині: троє постраждалих
РФ вдарила по лікарні на Харківщині: троє постраждалих
РФ вдарила по лікарні на Харківщині: троє постраждалих
РФ вдарила по лікарні на Харківщині: троє постраждалих

Завантаження...