Мобільна група була обстріляна під Трьохізбенкою з протитанкового гранатомета, снайперської гвинтівки та автоматів, - Артем Шевченко. ФОТОрепортаж
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.
"Цей пошарпаний Hummer, як їх називають на фронті - ленд-лізівський (від США), зведеної мобільної антиконтрабандної спецгрупи (ДФС-СБУ) сьогодні вдень потрапив у засідку під Трьохізбенкою на Луганщині. ДРГ противника вела вогонь з вигідноі позиції через річку з протилежного, ворожого боку Сіверського Донця з РПГ-7, РПГ-18, СВД, ПК, автоматів. Результат - у нас троє поранених. Це приблизно той район, де загинула у вересні 2015 група "Ендрю". Місяць тому ми їздили тим маршрутом. У бій сьогодні вступили бійці Леонид Пантикін із батальйону поліції Луганськ-1 та розвідка 92-Ї Омбр - Віктор Ніколюк, але без особливих успіхів. Ворог нахабніє дедалі більше",
"Цей пошарпаний Hummer, як їх називають на фронті - ленд-лізівський (від США), зведеної мобільної антиконтрабандної спецгрупи (ДФС-СБУ) сьогодні вдень потрапив у засідку під Трьохізбенкою на Луганщині. ДРГ противника вела вогонь з вигідноі позиції через річку з протилежного, ворожого боку Сіверського Донця з РПГ-7, РПГ-18, СВД, ПК, автоматів. Результат - у нас троє поранених. Це приблизно той район, де загинула у вересні 2015 група "Ендрю". Місяць тому ми їздили тим маршрутом. У бій сьогодні вступили бійці Леонид Пантикін із батальйону поліції Луганськ-1 та розвідка 92-Ї Омбр - Віктор Ніколюк, але без особливих успіхів. Ворог нахабніє дедалі більше",





[Зображення недоступне]