7383 відвідувача онлайн

Мобільна група була обстріляна під Трьохізбенкою з протитанкового гранатомета, снайперської гвинтівки та автоматів, - Артем Шевченко. ФОТОрепортаж

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мобільна група "Щастя" зазнала обстрілу на Луганщині, троє людей поранено - волонтер

"Цей пошарпаний Hummer, як їх називають на фронті - ленд-лізівський (від США), зведеної мобільної антиконтрабандної спецгрупи (ДФС-СБУ) сьогодні вдень потрапив у засідку під Трьохізбенкою на Луганщині. ДРГ противника вела вогонь з вигідноі позиції через річку з протилежного, ворожого боку Сіверського Донця з РПГ-7, РПГ-18, СВД, ПК, автоматів. Результат - у нас троє поранених. Це приблизно той район, де загинула у вересні 2015 група "Ендрю". Місяць тому ми їздили тим маршрутом. У бій сьогодні вступили бійці Леонид Пантикін із батальйону поліції Луганськ-1 та розвідка 92-Ї Омбр - Віктор Ніколюк, але без особливих успіхів. Ворог нахабніє дедалі більше",

обстрел группа мобильная трехизбенка

обстрел группа мобильная трехизбенка

обстрел группа мобильная трехизбенка

обстрел группа мобильная трехизбенка

обстрел группа мобильная трехизбенка

Топ коментарі
+68
Україні потрібні тисячі MRAP вантажівок захищених від обстрілів з засідки та вибухів мін 10км, а в нас немає жодної! Між тим США подарувало Узбекістану 328 MRAP вантажівок в січні 2015 року ціною до 1,1 млн доларів за кожну! А нам США подарувало оце з брезентовими дверцятами! Влада навіть не просить на Заході нормальну бойову техніку! Замість MRAP вантажівок ми будуємо якесь слабоброньоване лайно, Тритони, Казаки, Варти і віддаємо їх незрозуміло куди, поки солдати на передовій гинуть від куль та вибухів. 30 броньованих Хамерів, які надали США, роздали в СБУ по Україні, один їздить в Одесі!!!!!! В Одесі, млять! А на фронті хлопці гинуть в Хамерах з брезентовими дверцятами! Що ще треба знати про нашу владу?

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
01.03.2016 23:00 Відповісти
+47
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
01.03.2016 23:07 Відповісти
+19
ну хоч вижили і то слава богу!
показати весь коментар
01.03.2016 22:55 Відповісти

Завантаження...