Вибух у чернігівській п'ятиповерхівці. ФОТОрепортаж
У Чернігові стався вибух в одній з квартир п'ятиповерхового будинку.
Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Управління ДСНС у Чернігівській області, пізно ввечері 4 березня в квартирі на 1-му поверсі 5-поверхового будинку по вул. Волковича, 15 стався вибух без загорання.Вибуховою хвилею пошкоджено майно, вікна, вхідні двері квартири, де стався вибух, вхідні двері сусідньої квартири, 7 вікон і 4 дверей у під'їзді. Опорні конструкції зовнішніх стін і міжповерхові перекриття будинку не були пошкоджені.
Травмованих і загиблих немає.
(Фото Управління ДСНС у Чернігівській області)





[Зображення недоступне] В "днр" в субботу, 5 марта, было нарушено теле- и радиовещание в Тельмановском районе, а также работа мобильного оператора "Феникс".Об этом сообщает сепаратистское издание ДАН со ссылкой на заявление так называемого "министерства связи" самопровозглашенной республики, пишетhttp://obozrevatel.com/crime/69304-lomka-bez-propagandyi-v-dnr-ischut-diversantov-otklyuchivshih-televidenie.htm Обозреватель. "В результате диверсии было повреждено передающее оборудование. Сегодня без связи "Феникс" остались жители населенных пунктов Михайловка, Мичурино, Каньково, Тельманово, Свободное, Самойлово, Каменка", - говорится в сообщении.Кроме того, эти районы остались без теле- и радиовещания !!