9194 відвідувача онлайн

"Врятуємо Надію!", - акція на підтримку Савченко відбулася в Петербурзі. ФОТО

10 громадських активістів зібралися сьогодні на Дворцовій набережній у Петербурзі і встановили навпроти Ермітажу надпис "Врятуємо Надію".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода

Надпис складався з окремих букв в людський зріст, кожну з яких активісти прикріпили до окремої дерев'яної підставки. Вони майже нікому не повідомили заздалегідь про свою акцію і працювали дуже швидко, мабуть, побоюючись, що її можуть зірвати. Але їм ніхто не завадив, окрім вітру з Неви.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Московская полиция задержала двоих человек, вышедших на акцию в поддержку Савченко. ФОТО

За словами активістки Дарини, слова "Врятуємо Надію", звичайно, у першу чергу стосуються Надії Савченко, за долею якої молоді люди напружено стежать, але також вони стосуються Росії, майбутнього країни - сенс надпису може бути багатозначним.
савченко

Учасники акції наголошують, що вони виступають просто як громадські активісти, хоча знайомі один з одним і могли б називатися арт-групою, але в цьому випадку вони вважають, що це було б неправильно.

Дивіться також: 37 человек были задержаны на акциях в поддержку Савченко в Москве. ВІДЕО

Надпис "Врятуємо Надію" простояв на набережній близно півгодини, а потім приїхало близько десятка поліцейських, які переписали паспортні дані учасників акції і вступили з ними в тривалу дискусію щодо шкоди, якої літери на дерев'яних підставках можуть заподіяти гранітній набережній. Зрештою, вони змусили активістів прибрати надпис.
Топ коментарі
+13
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
09.03.2016 17:24 Відповісти
+12
10 нормальных на весь Петербург...
показати весь коментар
09.03.2016 17:11 Відповісти
+11
Всем добрый вечер!Ну давайте,кричите кацап объявился.Я одно хочу сказать.Надежда Савченко-это настоящий Патриот Украины!Герой!Я просто преклоняюсь перед этой женщиной!И не сомневаюсь,что общими усилиями международного сообщества,Надежда будет выпущена на свободу.Позор российской власти и презрение.ПНХ!Гори мразь в аду.Слава Украине!
показати весь коментар
09.03.2016 17:22 Відповісти

Завантаження...