Бійці полку "Дніпро-1" запобігли катастрофі на Вуглегірській ТЕС. ФОТО
Як виявилося, у схованці зберігалося багато патронів.
Бійці "Дніпро-1" вилучили небезпечну знахідку і передали її в місцеві правоохоронні органи, повідомили Цензор.НЕТ у прес-центрі полку.
Повідомляється, що якби боєприпаси потрапили в механізм переробки вугілля, де температура понад 100 градусів, вони б здетонували. Внаслідок чого механізм на виробництві надовго вийшов би з ладу, а люди, які перебували поруч, отримали б поранення різного ступеня тяжкості.
Таким чином, завдяки оперативності і злагодженості дій бійців полку була попереджена можлива катастрофа на виробництві.
Хто і для чого облаштував таку схованку - невідомо. Ведеться розслідування.

Бійці "Дніпро-1" вилучили небезпечну знахідку і передали її в місцеві правоохоронні органи, повідомили Цензор.НЕТ у прес-центрі полку.
Повідомляється, що якби боєприпаси потрапили в механізм переробки вугілля, де температура понад 100 градусів, вони б здетонували. Внаслідок чого механізм на виробництві надовго вийшов би з ладу, а люди, які перебували поруч, отримали б поранення різного ступеня тяжкості.
Таким чином, завдяки оперативності і злагодженості дій бійців полку була попереджена можлива катастрофа на виробництві.
Хто і для чого облаштував таку схованку - невідомо. Ведеться розслідування.

Слава Україні!